Wyjątkowe Bajki Pisane Wierszem

Wiecie jak bardzo lubimy czytać książki. Jesteśmy od nich uzależnieni :) Kiedy tylko zdarza się jakaś okazja kupujemy książeczki. Mikołaj również o tym pomyślał i podarował moim chłopcom Wyjątkową Bajkę Pisaną Wierszem.
Może zacznę od początku :)
Bajkowierszyki wiecie co to takiego? To właśnie Bajki pisane wierszem przez pewną utalentowaną Kobietę. Są one pisane dla każdego, na różne okazję :)
Możesz wybrać temat, wysłać zdjęcia, ciekawe anegdotki i książka będzie napisana właśnie dla Ciebie ! :)
Wasza książeczka może wyglądać tak jak chcecie :) Może mieć sam tekst, grafiki, zdjęcia. 
Nasza książeczka ma tytuł ''Kacper & Igorek i piernikowa przygoda''. 
Książeczka opowiada o Igorku i Kacperku którzy pieką z mamą pierniczki. Oczywiście nie zabrakło piernikoludka z którym później dzieją się magiczne rzeczy! Piernikowy ludek ożywa!
Zdradza im, że marzy mu się zostać podróżnikiem i zwiedzić świat. Chłopcy aby spełnić marzenie Piernikoludka piszą list do Świętego Mikołaja. W święta również dzieje się magia i list wraz z piernikowym ludkiem znikają! Jakiś czas po świętach chłopcy dostają list z pozdrowieniami od... piernikowego ludka, który regularnie wysyłał im kartki z różnych stron świata. 
Igor wraz z Kacperkiem po przeczytaniu bajki byli zaskoczeni i zachwyceni! Co chwile pytali jak to jest możliwe, że są w książeczce! Książeczka jest cudowna! Pięknie wydana w twardej okładce! Znajdują się tam fajne grafiki oraz co najważniejsze zdjęcia chłopców :) 
Bajkowieszownia zdecydowanie nr. 1 na Naszej liście książeczek jakie mamy! (A mamy ich dość sporą kolekcje). Na pewno będzie to dla nich wspaniała pamiątka a na razie czytamy ją codziennie :p I Piernikoludek również był robiony :p 
Polecamy! Polecamy i jeszcze raz polecamy! Na zbliżające święto Babci i Dziadzia prezent idealny! :)

5 komentarzy :

 1. Książeczka, którą zaprezentowałaś w tym poście, jest niesamowita. Takie prezenty od serca, zrobione od zera, są najlepsze i zostają w pamięci na bardzo długo i jestem przekonany, że będą służyć twoim dzieciom w przyszłości! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czadowa... Dla Dziecka to wielka frajda jak ma książkę z sobą w roli głównej :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł na prezent dla dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o kurczę czad :) taką ksiazeczke to i Lenka by chciała czytać o sobie i siostrze :) super naprawdę brawo dla autorki ja pierwszy raz takie coś widze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale mi miło czytać taką recenzję! :) Zresztą, pisać dla Was było równie miło.:) <3

  OdpowiedzUsuń

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka