Termometr- jaki wybrać ?

Każdy z Nas posiada w domu termometr. U mnie w domu jak byłam mała zawsze termometr był rtęciowy. Zawsze mierzył temperaturę bardzo dokładnie, jednak ze względu na bezpieczeństwo zostały one wycofane.
Na obecnym rynku jest bardzo duży wybór termometrów.
Termometry są elektroniczne, do czoła, do ucha, termometry na podczerwień, paskowy, w postaci smoczka, na palec oraz monitory temperatury. Jak widzicie jest tego na prawdę bardzo dużo.
W takim razie Termometr jaki wybrać?
My do tej pory mieliśmy zwykły elektryczny ale niestety zaczął coś świrować i pokazywać przeróżne, nie prawdziwe temperatury.
Nie wiem czy to była wina termometra czy może baterii, ale zmieniliśmy go tym razem na Bezdotykowy Termometr na podczerwień Diagnostic NC300.
Wiem jak trudno jest wybrać ten najlepszy dlatego postanowiłam dzisiaj podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat tego termometru.
Bezdotykowy Termometr Na Podczerwień jest do pomiaru temperatury ciała a także otoczenia w sposób bezdotykowy. Termometr generalnie bardzo dobry. Łatwa obsługa, możliwość mierzenia np. wody do kąpieli, szybki pomiar.
Często czytałam, że takie termometry pokazują złe wyniki pomiaru. Jednak jak do tej pory, czyli jakiś miesiąc czasu nic takiego się nie stało. Zawsze sprawdzam 3 razy czy faktycznie dobrze pokazuje i jest idealnie! Szczerze jestem miło zaskoczona.
Termometr jest łatwy w czyszczeniu, umożliwia bardzo szybki pomiar, ma podświetlany wyświetlacz, dzięki temu w nocy widoczny jest wynik pomiaru temperatury, zapisuje w pamięci 12 ostatnich wyników Fajne jest to, że pokazuje jak jest niski poziom baterii.  Oczywiście jeśli jest podwyższona temperatura wtedy włącza się alarm.
Sprawdza się przy małym dziecku.
 Porównywałam wyniku z innym termometrem i pokazywały identyczne wyniki.
 Fajną sprawą jest dołączone etui.
 Jak do tej pory spełnia moje oczekiwania.
A Wy jakie macie termometry? Jakie Wam się sprawdziły a jakie według Was to kompletna porażka?

W ofercie Diagnosis znajdziecie również Testy Ciążowe oraz  Testy Narkotykowe .


2 komentarze :

  1. Ja mam taki zwyczajny elektroniczny za dyszkę. :) Sprawdza się super. Po użyciu go dezynfekuję i tyle. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam również bezdotykowy i uważam, że to świetny wynalzaek:)!:)

    OdpowiedzUsuń

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka