Vampirina, książeczki dla dzieci

Cześć! W końcu znalazłam wolną chwilę, aby napisać wam o naszych nowościach, które pojawiły się w naszej biblioteczce. 

Dzisiaj pokażę Wam książki idealne dla fanów i fanek serialu animowanego ''Vampirina''. Serial można oglądać od 1 października 2017 roku w Disney Junior, Disney Channel.
Przejdę do książek. Mamy ich trzy. Pierwszą z nich jest ''Vampirina. Kocham ten film.''
Znajdziecie w niej trzy różne historie. Pierwsza z nich opowiada o tym jak rodzice Vampiriny  otworzyli hotel dla upiorów. Druga to ''Przyjęcie Niespodzianka''. Ina urządza dla swoich znajomych przyjęcie, które na początku nie koniecznie jest udane. W ostatnim opowiadaniu dowiecie się, jak obchodzone są walentynki w Pensylwanii i kto otrzyma walentynkową kartkę od Iny..
Książka ta posiada mało tekstu, za to bardzo dużo pięknych ilustracji wziętych z serialu :)
Oprawa jest twarda. Czcionka jest dość duża, co ułatwi czytanie młodemu czytelnikowi :)
Pozycja bardzo fajna. Polecam!
Kolejna książka to ''Vampirina. Imprezka z dreszczykiem''. Pozycja ta jest z świetnej serii Biblioteka Mądrego Dziecka. Polecam również inne książki z tej serii.
Tym razem Ina zaprasza swoje przyjaciółki na nocowanie. Wszyscy się świetnie bawią, jednak do czasu... Ina zdaje sobie sprawę, że jej wilczek tej nocy może zmienić się w Wilkołaka..
Czy Vampirinie uda się ukryć Wilczka przed przyjaciółkami?
Ta pozycja również posiada mało tekstu za to sporo ilustracji. Wydanie jest w twardej oprawie.
Trzecia i już ostatnia z naszej kolekcji książek o Vampirinie jest to książka aktywnościowa. ''Portret Wampira''. W tej książeczce będziecie kolorować, czytać oraz naklejać naklejki :)
Przeczytaj najpierw opowiadanie o pierwszym dniu Iny w szkole, a następnie rozwiąż zadania polegające na kolorowaniu obrazków i naklejaniu naklejek.
I tutaj był strzał w 10! Jak już wam pisałam mój Kacper nie za bardzo lubi kolorować, a jakoś chce z nim ćwiczyć jego rączkę ;)
Za to bardzo lubi naklejać naklejki! A tutaj w tej pozycji, żeby nakleić naklejkę trzeba rysunek pomalować :) O dziwo mój 5 latek z chęcią zabrał się za kolorowanie, żeby potem z dumą nakleić naklejkę :)

Polecamy wszystkie trzy pozycje :)


3 komentarze :

  1. Córka lubiła oglądać tę bajkę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To dość fascynujące, jak w zaledwie 100 lat istoty z książek i filmów grozy przechodzą niegroźne do świata dzieci.

    OdpowiedzUsuń

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka