Nowa Kolekcja Bajek

Mam Wam tyle do pokazania! Mam pełną głowę pomysłów :) Tylko z tym czasem trochę ciężko. Jednak mam postanowienie, że postaram się chociaż trochę więcej go przeznaczyć na pisanie :)

Dzisiaj zacznę od książek, które już przeczytaliśmy i zdecydowanie możemy je Wam polecić.
Może od początku..
Wydawnictwo Egmont wydało już kilka fajnych książek z serii Nowa Kolekcja Bajek. Zresztą chyba już Wam kiedyś o jakiś pisałam właśnie z tej serii. 
Tym razem do naszej kolekcji dołączyły dwie nowości. 
Pierwsza z nich to ''Miki i Przyjaciele''. W książce znajduje się 6 historii o przyjaźni i niesamowitych przygodach Mikiego i jego przyjaciół. 
Przeczytacie między innymi o Pikniku, na który Miki wybierze się z przyjaciółmi, o tym, jak opieka nad kotkiem może być trudna..
Książka wydana została bardzo ładnie. Ma dość spory format i cudowną, puchową okładkę. Teksty nie są długie. Napisane są dość sporą czcionką, z którą mój szkolniak całkiem nieźle sobie radzi :)
Ilustracje są bardzo kolorowe. Przykuwają uwagę dzieci :)
Mam sentyment do tej bajki. Jest genialna :) Polecam!
Drugą książką z serii Nowa Kolekcja Bajek jest ''DC SUPER FRIENDS'' czyli bajki o Superbohaterach. Ta książka to aż 126 stron pięknych, niesamowicie kolorowych ilustracji oraz tak jak w poprzedniej książce posiada 6 historii. Jednak tym razem są to opowieści o superbohaterach. W książce pojawia się Superman, Batman, Wonder Woman i wiele innych postaci ze świata komiksów.
Mało tekstu, dość spora czcionka i genialne historie o walce ze złem. Czego chcieć więcej?

Polecam!

A Wy co ostatnio czytaliście dzieciom? 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka