Tajemnice Gryzmołkowa. Duch Z Fabryki Krówek

Wczoraj Nasz starszy synek skończył 9 lat. Powiedzcie mi, dlaczego ten czas tak szybko ucieka? 
Przecież nie tak dawno leżałam z brzuchem w szpitalu i modliłam się o każdy dodatkowy dzień, żeby tam spędził. Bardzo mu się spieszyło, żeby poznać mamę i tatę ;)
Urodził się miesiąc wcześniej. Był taki malutki. Teraz to już duży chłopak, zaraz nastolatek! Nastał ten moment, gdzie woli książki wybrane przez siebie, nie przeze mnie. 
Książki, które wybiera, stają się coraz to bardziej ''grube'', bardzo mnie to cieszy, bo uwielbiam nasze wspólne czytanie :)
Kolejną naszą nowością, która zagościła w naszej biblioteczce, jest napisana przez Davida O'Connel. 
Archie McKarmelek odziedziczył po stryjecznym dziadku fabrykę krówek. W jednej chwili stał się spadkobiercą ogromnej fortuny. Stryjeczny dziadek zostawił również list, w którym napisał, że chłopiec ma udowodnić, że zasługuje na miano dziedzica. Musi on rozwiązać zagadkę, inaczej fabryka krówek zostanie zamknięta. Czy Archie podoła temu zadaniu? 
Tajemnice Gryzmołkowa. Duch Z Fabryki Krówek to pełna przygód książka, którą trzeba czytać z zapasem cukierek krówek. Ja takiego nie miałam i uwierzcie ślinka mi ciekła czytając ją ;)
Przeznaczona jest dla trochę starszych dzieci. Książka ta zawiera 200 stron, ale jest podzielona na rozdziały, więc można spokojnie czytać po kilka dziennie, jak to było u nas :)
Dzięki ilustracjom zmalowanym przez Claire Powell powieść ta jeszcze bardziej zachęca do przeczytania jej. 
Mojemu 9-cio latkowi bardzo przypadła do gustu. Mnie również, także polecam nie tylko dla dzieci :)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka