Dotknij Natury

Witamy październik kolejnymi nowościami w naszej biblioteczce. Tym razem są to książeczki sensoryczne dla mniejszych dzieci. Seria Dotknij Natury.
Znajdziemy w niej cztery kartonowe książeczki. My posiadamy dwie, które poniżej wam przedstawię :)
Napisał je Gabriele Clima a ilustracje zmalowała Agnese Baruzii.
Witaj, Żabko! przedstawia historię pewnej żabki, która mieszka w stawie z innymi żabkami. Pewnego dnia zakochuje się po uszy. Bardzo szybko z tej miłości pojawiły się jajeczka, z których wykluły się kijanki :) Małe żabki były bardzo ciekawskie i zadawały mamie bardzo dużo pytań. Żabki rosły, zmieniały się i odkryły, że nigdy nie przestaną się uczyć.
Witaj, żabko! To książeczka, która jest skierowana dla najmłodszych dzieci.  Jest bardzo ciekawie wydana. Znajdują się w niej ''dziurki'', dzięki którym stała się ona z pewnością ciekawsza dla dzieci. Posiada różne faktury wbudowane w strony książeczki, które pomagają poznawać maluchowi w ciekawy sposób świat. 
Witaj, Zajączku! To bardzo podobna propozycja co poprzednia. Również posiada różne faktury stron. Jednak tym razem opowiada o zajączku. Tata zając przygotował dla swoich dzieci coś magicznego. Razem z nim będą poznawać świat! Stara się im przekazać jakie niebezpieczeństwa na nich czekają.
Uwielbiam takie książeczki, dlatego postanowiłam im je pokazać. Idealne dla najmłodszych. W tej serii są jeszcze ''Witaj, Motylku!'' oraz ''Witaj, Ptaszku''. 
Polecamy je mieć w dziecięcych biblioteczkach! :)

1 komentarz :

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka