Kolorowy Świat. Książeczki dla najmłodszych

Już kilka razy na blogu pokazywałam wam serię książek z Akademii Mądrego Dziecka wydawnictwa Harperkids. Są to książeczki skierowane dla najmłodszych. Tym razem w biblioteczce mamy serię Kolorowy Świat, czyli książeczki, które są pełne niespodzianek. Nasze propozycje mają ruchome elementy, które uwielbiają dzieci. 
Pierwszą z nich jest Kolorowy Świat. W Gospodarstwie.
Książeczki z otwieranymi okienkami i ruchomymi elementami są naszą wielką miłością. Uwielbiamy je. Dzieci w nich przesuwają i odkrywają, to co kryje się pod okienkami.
W tej propozycji dzieci poznają świat zwierząt w gospodarstwie. 
Maluszek dzięki tej książeczce pozna wiele nowych słów, a także poprawi spostrzegawczość i sprawność manualną. Książka jest pięknie zilustrowana. Wydana jest w twardej oprawie. Jest to naprawdę starannie wydana pozycja. 
Drugi tytuł z tej serii jest to Kolorowy Świat. Pojazdy.
W tej propozycji maluszek pozna pojazdy. Dowie się, jak wygląda samochód, pociąg, wóz strażacki, koparka, łódź oraz samolot. 
Tutaj również są piękne, kolorowe ilustracje. Wydana jest w twardej oprawie oraz ma kartonowe strony. Ja jestem bardzo na TAK, jeśli chodzi o te książeczki. Całą tę serię polecam każdemu, bo jest naprawdę warta zakupu. 
Polecamy mieć je w dziecięcych biblioteczkach!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka