Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze Bajeczki

 Jak wiecie, bardzo lubimy książeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka, wydawnictwa HarperCollins i będziemy je bardzo polecać najmłodszym czytelnikom.
Tym razem do naszej biblioteczki trafiło kilka nowości z tej serii, dlatego też w najbliższych dniach będę wam chciała wam je pokazać.
Dzisiaj będą to dwie propozycje, które mają jutro swoją premierę! :) Pierwsza z nich to Pierwsze Bajeczki. Dzień Dobry Kotku!
Jak zobaczyłam w tytule kotki, wiedziałam, że musimy ją mieć :) Kacper uwielbia kotki, więc jest to idealna książka dla niego do samodzielnego czytania, ponieważ w książeczce jest niewielka ilość tekstu. Przeczytacie w niej, jak kotek się bawi, co je, jak również o tym, jak się kotek myje. Najfajniejszym dodatkiem do tej pozycji są ruchome elementy, które kochają chyba wszystkie dzieci. Książka ma również piękne ilustracje zmalowane przez Nathalie Choux.
W tej książeczce również są ruchome elementy oraz ilustracje zmalowane przez Nathalie Choux.
Jest bardzo podobna do poprzedniej naszej propozycji z różnicą taką, że przeczytacie w niej o piesku. O tym, co je, gdzie śpi, czy o tym, w co się lubi bawić.

Cała seria Pierwsze Bajeczki jest fantastyczna. Dla tych najmniejszych, ale również i nieco większych, którzy myślę, że bardzo ją polubią. Tak jak u mnie chłopców najbardziej interesują ruchome elementy :) Książeczki są kartonowe. 

Polecamy mieć je w dziecięcej biblioteczce! :) 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka