''Dom, który widział zbyt wiele''-Aneta Grabowska

 Dzisiaj będzie coś dla nieco starszych czytelników ;) A co! Nam też się coś należy ;) 
Teraz gdy muszę prowadzić bardziej oszczędny tryb życia, mam więcej czasu na czytanie również książek dla siebie :)
Tak, więc spodziewajcie się tutaj więcej propozycji nie tylko dla dzieci, ale również i dla was :)
Dzisiaj kilka słów o książce Anety Grabowskiej ''Dom, który widział zbyt wiele''.
Monika i Dawid to małżeństwo, które jest bardzo szczęśliwe. Połączeni są prawdziwą, szczerą miłością. Codziennie okazują sobie uczucia tak, jakby to był ich ostatni dzień. Do szczęścia jednak brakuje im dziecka. Po długich staraniach zmieniają miejsce zamieszkania i przeprowadzają się do domku na wsi. Jednak po jakimś czasie okazuje się, że ten dom skrywa wiele tajemnic. Kiedy Dawid znalazł stary zeszyt i ukrywa to przed Moniką, wszystko zaczyna się między nimi psuć. 
Czy tajemnice, jakie Dawid ma przed swoją żoną, zniszczą ich małżeństwo? Jak myślicie? Więcej wam nie zdradzę, ale zapewniam was, że warto sięgnąć po nią. 

Piękna powieść obyczajowa o prawdziwej miłości. Tekstu nie jest dużo, bo posiada tylko 261 stron. Wszystko jest opisane przejrzyście oraz tak realnie. Czyta się ją bardzo szybko. Nie wiem, czy to przez hormony, ale momentami również wzruszająca. Łezka kilka razy się u mnie pojawiła ;) 
Powieść jest pięknie wydana. Jak wiecie, jestem za książkami w twardej oprawie, a ta niestety jej nie ma i to właśnie jest jeden z minusów, który znalazłam. Jest jeszcze jeden.. Według mnie za szybko się skończyła! Czuję taki lekki niedosyt. Chyba że powstanie jeszcze kolejna część, to byłoby fajnie. 

Moje wrażenia po przeczytaniu tej książki są bardzo pozytywne. Książka lekka, szybko się ją czyta. Takie mogę teraz czytać jak najbardziej :) 
Polecam mieć ją w swojej biblioteczce! :)

 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka