Książki dla najmłodszych, czyli Akademia Mądrego Dziecka

Czas na kolejne propozycje książeczek dla najmłodszych. Nasza ukochana seria Akademia Mądrego Dziecka. Właśnie zostaliśmy posiadaczami kolejnych dwóch tytułów z tej serii, które dzisiaj chcemy wam pokazać. 
Obie książeczki napisał Zbigniew Dmitroca. Są to wiersze.  Książki są kartonowe i posiadają dziurki, które z każdą stroną stają się coraz mniejsze. Pozycje do czytania i oglądania. Piękne, barwne ilustracje, które zainteresują każdego malucha. 

Pierwszą z naszych nowych pozycji jest '' Czy to jest moje?''.  Na okładce zobaczycie dziewczynkę z dużym misiem, który ma dziurkę w brzuchu. W środku czeka na was z jednej strony krótki wierszyk, a na drugiej stronie obejrzycie ilustrację z dziurką. Książka jest naprawdę pięknie wydana. Zresztą jak każda z tej serii.
Drugą książeczką jest ''Ja i moja mama''. Na tej okładce są piękne koale. Jak można się domyśleć, jest to mama ze swoją córeczką. Jako dziurka jest piękne duże serduszko, które z każdą kolejną stroną jak w poprzedniej pozycji się zmniejsza. 
Przeczytacie tutaj piękne, krótkie wierszyki o relacji mamy z córeczką. O miłości do mamy, o tym jak mama jest zawsze, kiedy jej potrzebuje.  Idealna książeczka na zbliżające się święto każdej mamy :)
Polecamy mieć je w dziecięcych biblioteczkach! :) Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka