Podano Do Stołu. Podkładki Pod Talerz Z Zadaniami !

 Dzisiaj pokażę wam zupełnie coś innego niż do tej pory! :)
Sami nigdy wcześniej nie mieliśmy styczności z takimi książeczkami. 
Podano Do Stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami.  Są to książki z prostymi łamigłówkami, które zajmą każdego malucha czekającego na swoje jedzonko ;) 
My posiadamy cztery tytuły. 
Maluch czekając na swój posiłek razem z Bingiem, będzie wykonywał różne zadania! :) Będzie szukał rzeczy, która nie pasuje do pozostałych, odrysowywał swoją rączkę, rysował swoje ulubione warzywa, ozdabiał pierniczki i wiele innych prostych zadań.
Podkładki mają duży format i papier jest wytrzymały, tak aby można było na nim postawić talerz :) Każdą stronę można z łatwością wyrwać. Książeczka idealna dla małego fana Binga i jego przyjaciół :) 
Tym razem dzieci będą czekały na swój posiłek razem z Kot-o-ciakami :)
Co ich będzie czekać? Maluchy będą szukać różnice między obrazkami, będą kolorować, obrysowywać, szukać różnych przedmiotów, rysować po śladzie i wiele innych również prostych zadań. Takie, aby maluch mógł sam sobie z nimi poradzić. Tak jak poprzednia książka jest sporego formatu. Również posiada wytrzymały papier oraz strony, które z łatwością można wyrwać.
W tej pozycji głównymi bohaterami jest oczywiście Masza i Niedźwiedź ;)
Tutaj będziecie liczyć lizaki, łączyć kropki, dorysowywać brakujące elementy i wiele innych ciekawych i bardzo prostych zadań. 
Tutaj Muminki wraz z maluchami będą również rozwiązywać bardzo łatwe zadania. Będą kolorować, szukać właściwej drogi w labiryncie, będziecie liczyć. ile naleśników zjadł Muminek. Wszystkie zadania zawarte w tej książeczce pomogą maluchom ćwiczyć spostrzegawczość oraz pomogą doskonalić umiejętności manualne. Najważniejsze nie pozwolą na to, aby maluch nudził się podczas czekania na posiłek :)
Wszystkie cztery książeczki bardzo polecamy najmłodszym dzieciaczkom! :)Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka