Jak Rosnę

 Po dłuższej nieobecności chce wam zacząć pokazywać jakie nowości nam się nazbierały. Okres od września niestety był non stop chorobowy. Chłopcy ciągle coś przynosili ze szkoły, aż nagle z najmniejszym wylądowaliśmy w szpitalu z RSV. Mam nadzieję, że czas chorób już za nami i będę mogła więcej czasu poświęcać na bloga.

Nasz najmniejszy synek dodał do naszej rodziny wiele szczęścia. Uwielbiam przyglądać się, jak starszaki patrzą na niego z wielką miłością. 
Bardzo lubię książki, gdzie mogę zapisywać różne ciekawe historie związane z dziećmi. Jakiś czas temu dotarła do mnie piękna, bardzo duża książka " Jak rosnę". Jest to książka zapisków z dzieciństwa.
Na pierwszej stronie zapisuje się do kogo należy. Następnie strony poświęcone są wszystkiemu co się działo przed Narodzeniem maluszka. Kolejne strony to pierwszy rok, czyli każdy miesiąc aż do ukończenia 1 roku. Jest tam miejsce na wagę, czego maluszek danego miesiąca się nauczył, co się ciekawego danego miesiąca działo, trochę o rodzinie, o pierwszej kąpieli czy pierwszym spacerku. Jest naprawdę tego bardzo dużo. 
Tylko otrzymałam tę książkę, to od razu wzięłam się za zapisywanie kolejnych miesięcy. To naprawdę wciąga. Już jestem na bieżąco ze wpisami.
Książka jest cudownie wydana. Jest sporych wymiarów. Ma twardą oprawę i jest bardzo przejrzysta. Piękne ilustracje dodają jej uroku. 
Jestem nią zachwycona. Miejsce na wpisy są do 18 urodzin więc myślę, że to będzie piękny prezent na 18 urodziny synka. 
Polecam każdej przyszłej mamie :)

2 komentarze :

SzaroKolorowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka